Відновлення даних з флешки

Відновлення даних з флешки

Флешка є твердотілим накопичувачем. Вона, на відміну від жорстких дисків, де інформація записується блоком магнітних головок на намагнічену поверхню, записує дані на мікросхему пам’яті. В цьому випадку виключені механічні складові, так як немає рухомих частин, тому при падінні або трясці флешки даним нічого не загрожує.
Незважаючи на вищезгадані переваги флешки, вона схильна до ряду електричних впливів, які, у свою чергу, можуть привести до втрати інформації.
Розглянемо основні складові цього типу накопичувача:
Відновлення даних з флешкиUSB інтерфейс
За допомогою USB інтерфейсу флешка підключається до ноутбука, комп’ютера або іншого мультимедійного пристрою.
Контролер
Цей елемент управляє роботою флешки і упорядковує розташування інформації на ній.
Мікросхема пам’яті
Мікросхема пам’яті – це сховище інформації. Інколи для збільшення об’єму пам’яті накопичувача використовують дві, три і більше мікросхем.
У процесі використання накопичувача всі його складові (такі як мікросхема пам’яті або контролер) відчувають велике навантаження, що призводить до їхнього виходу із ладу і з’являється необхідність у відновленні даних. Але в деяких випадках винуватцем втрати інформації є сам користувач, так як знехтував правилами безпечного вилучення USB приладу. В той час як іде процес запису файлів або перетворення файлу структури каталогу, флешка вилучається, що призводить до руйнування файлової структури. В такому випадку при повторному підключення з’являється діалогове вікно з пропозицією відформатувати прилад.
Відновлення інформації з флешки в такому випадку можливе програмним способом. В Інтернеті можна знайти велику кількість програм, які пропонують безкоштовну або «майже» безкоштовну допомогу по відновленню даних.
Необхідно враховувати, що самостійне відновлення втрачених даних може призвести до безповоротної втрати дуже важливої и унікальної інформації, яка створювалась інколи протягом багатьох років. Або втрати фотографій, на яких відображені часом моменти, які можливо пережити лише один раз.
Своєчасне звернення за кваліфікованою допомогою забезпечить збереження Вашої інформації.
Ми піклуємось про Вашу інформацію.