Відновлення інформації

Відновлення даних з жорстких дисків

Скористайтесь нашою послугою відновлення інформації  з дискових накопичувачів (жорсткого диска, вінчестера, HDD), а також з оптичного диска, SSD накопичувача, флешки.
Основні проблеми, з якими стикаються користувачі вінчестерів, в наслідок яких необхідно відновити дані, наступні:
 1. Відформатували диск
 2. Видалили інформацію
 3. Диск стукає
 4. Упав ноутбук, зовнішній жорсткий диск
 5. З диска пішов дим
 6. Диск не запускається (не крутиться)
 7. Зачепили системний блок комп’ютера і він упав
 8. Не завантажується комп’ютер
 9. Диск видає дивні звуки
 10. Диск вимагає форматування
 11. Диск неможливо відформатувати
 12. Ноутбук не реагує на підключення зовнішнього диска
 13. Випадково видалили або отформатували диск або флешку
 14. При розбивці диска на логічні розділи пропала вся інформація
І багато іншого.
Ми виконуємо відновлення даних, інформації:
 • з жорстких дисків таких виробників, як Quantum, Maxtor, IBM, Hitachi, Fujitsu, Toshiba, WesternDigital (WD), Samsung, Seagate та інше;
 • з файлових систем ReiserFS, NTFS, FAT16, Fat32, HFS, HFS+, Ext2, Ext3, UFS, UFS2;
 • з операційних систем Mac OS, Unix, Windows, Linux, DOS, FreeBSD, Novell.
Ми пропонуємо гідні ціни на професійний сервіс по відновленню даних.
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє найти оптимальне рішення ситуації, яка виникла. Спеціалісти по відновленню даних сервісного центра RedSer Service після проведення безкоштовної діагностики, що займає до 10 хвилин, визначать характер несправності і запропонують Вам найбільш оптимальний варіант відновлення інформації з вінчестера. Оплата за відновлену інформацію здійснюється після перевірки клієнтом всіх файлів.
Відформатували диск при переустановленні операційної системи
Інколи при переустановленні операційної системи власники ноутбуків або персональних комп’ютерів плутають віртуальні розділи жорстких дисків, і тим самим видаляють важливу для себе інформацію, яка зберігалась на локальному диску. Як правило, втрата даних виявляється після повного встановлення системи і програмного забезпечення. На цьому етапі уже безповоротно втрачена деяка частина інформації, але при спробі самостійно відновити дані власник лише посилює ситуацію.
Видалили інформацію
Після видалення інформації бувають випадки, коли по закінченню деякого часу вона перетворюється у невикористану. Якщо дані знаходяться в корзині, їх можливо відновити і проблема зникла. Але що робити , якщо корзина порожня? В таких випадках краще звернутись до спеціалістів. Ваші дані (файл, інформація) будуть знайдені серед тимчасових робочих файлів і перетворені у звичний для Вас вигляд.
Стукає диск
Це явище виникає зазвичай після фізичного впливу на диск. Така поведінка жорсткого диска характерна при виходу із ладу магнітних головок накопичувача. При даній несправності вінчестер вже не підлягає ремонту, але можливо вилучити інформацію шляхом заміни блоку магнітних головок від диска донора. Дану процедуру необхідно виконувати в спеціально обладнаному приміщенні або боксі, тому що навіть найменша порошина виводить із ладу всю магнітно-механічну частину приладу, і подальше відновлення інформації дуже ускладнене, а інколи практично неможливе.
Упав ноутбук або жорсткий диск
При падінні ноутбука, як правило, першим виходить з ладу диск (вінчестер), а саме заклинює шпиндель двигуна або «залипають» магнітні головки на робочій поверхні. В обох випадках ремонтувати накопичувач немає сенсу – лише його заміна.
Якщо виникає потреба в тому, щоб витягнути інформацію, необхідно розкрити гермоблок жорсткого диска і проводити ряд складних маніпуляцій з використанням чистої кімнати або боксу.
Диск не запускається (не крутиться)
В більшості випадків така поведінка пов’язана з відмовою електроніки жорсткого диска. Це може бути вигорілий елемент на платі або обрив струмоведучих площадок у наслідок статичної електрики, перепаду напруги або механічного впливу. Інколи така поведінка обумовлена низькою якістю напруги живлення. Якщо вона відрізняється від норми, в такому випадку ланцюги захисту жорсткого диска просто не дають вінчестеру запуститись. Самостійно це можна перевірити за допомогою мультиметра або методом заміни блоку живлення, якщо це, звичайно, стосується комп’ютера. В інших випадках необхідно терміново звернутись до спеціалістів по відновленню інформації.
Відновлення інформації або відновлення даних – це процес витягнення даних з несправного цифрового накопичувача, коли витягнення інформації недоступно звичайним методом. Необхідність у відновленні даних виникає при наявності програмних або апаратних несправностей накопичувача.
Ви обрали наш сервісний центр тому що:
       Ваша інформація в надійному сервісному центрі.
       Ви платите справедливу ціну.
       Ви – індивідуальний клієнт, якого ми почули.
       Ми професійно відновимо дані з різних накопичувачів.
У випадку екстреного відновлення даних протягом однієї доби  вартість замовлення подвоюється.
Відновлені дані ми можемо скопіювати на власний диск і надати у користування від 3-х днів.
При відновлення даних з дисків з розкритим гермоблоком вартість замовлення збільшується.
При відновленні даних із зовнішніх накопичувачів з шифрованими даними вартість замовлення збільшується.