G-Technology анонсує 10 ТБ зовнішній жорсткий диск

G-Technology анонсує 10 ТБ зовнішній жорсткий диск

Дочірня WD компанія під назвою G-Technology анонсувала випуск зовнішнього жорсткого диска, створеного для роботи по інтерфейсу USB 3.1 Type C.

Даний накопичувач створювався спеціально для роботи з ноутбуками Apple MacBook і MacBook Pro, оснащених портами USB 3.1 Type-C. Однак для розширення можливостей вінчестер комплектується кабелем USB Type A. З огляду на цільову аудиторію, не дивно, що корпус накопичувача виконаний з непокритого алюмінію.

В основі пристрою лежить жорсткий диск Western Digital зі швидкістю 5400 об / хв і об’ємом 4 ТБ, 8 ТБ або 10 ТБ. Швидкість роботи диска становить 195 МБ / с, правда, компанія не вказує в яких операціях досягається така швидкість.

Накопичувач повністю відповідає специфікації USB 3.1 Power Delivery, що передбачає можливість передачі до 45 Вт потужності підключеному пристрою. Безумовно, це працює лише при використанні Type C роз’єму, при переході до старих портів типу A, заряджати MacBook вже не вийде.

Накопичувач G-Drive USB-C поставляється відформатованим для платформи MacOS, проте його можна легко переформатувати в файлові системи інших ОС і успішно використовувати з іншими комп’ютерами. Накопичувач G-Drive USB-C поки не надійшов у продаж, проте буде продаватися за ціною від 200 до 500 доларів США залежно від обсягу.