Що таке відновлення даних

Що таке відновлення даних?

Відновлення даних – це процес, при якому виконується доступ до втраченої інформації, де потім вона переноситься на інший прилад. Сервісні центри, які професійно займаються відновленням даних, застосовують велику кількість спеціальних засобів, щоб зчитати файли з пошкоджених жорстких дисків, твердотілих накопичувачів, масивів RAID і інших пристроїв.
Поширені причини втрати даних:
 • фізичний вплив, який приводить по пошкодженню деталей диска;
 • пошкодження накопичувача від електростатичного заряду;
 • пошкодження файлів;
 • випадкове видалення файлів або форматування диска;
 • пошкодженні сектори на диску;
 • пошкодження накопичувача внаслідок поломки або фізичного зносу деталей;
 • вплив вогню і води.
Оскільки цифрові пристрої можуть виходити з ладу по різним причинам, сервісним центрам, які займаються відновленням даних, необхідний великий досвід роботи з різноманітними типами носіїв, щоб забезпечити високу ймовірність успішного відновлення даних. В сервісному центрі RedSer Service відновлюються дані з тисячі приладів щорічно і постійно здійснюється оновлення технологій по відновленню інформації для того, щоб забезпечити Клієнтам якісне обслуговування.
Як проходить процес відновлення даних
Втрата даних зазвичай супроводжується механічним пошкодженням носія, логічним пошкодженням файлів або одночасно тим і тим. З огляду на те, що сценарій виходу із ладу диска в кожному випадку різний, то сервісні центри, які займаються відновленням даних, не можуть установити фіксовану ціну за виконання робіт. Проте RedSer Service проводить безкоштовну діагностику накопичувачів для своїх клієнтів, після чого визначають вартість проведення робіт.
Нашим спеціалістам необхідно провести декілька лабораторних дослідів для того, щоб розробити найбільш оптимальний і результативний план для кожного випадку відновлення даних, і на основі цього плану Клієнту надається інформація по ціні і строкам виконання заказу. Сервісний центр RedSer Service надає всебічну безпечну діагностику накопичувача, і Клієнт має право відмовитись від подальшого відновлення з носія після отриманого звіту про дослідження або результат відновлення даних його не задовольняє.
Фактори, що впливають на вартість і строки виконаних робіт:
 1. ступінь механічного пошкодження носія даних;
 2. операційна система, під якої працює диск, а також його файлова система;
 3. тип носія;
 4. ступінь пошкодження даних або їх перезапис.
Після обстеження Вашого носія ми виконуємо його ремонт або робимо заміну пошкоджених деталей, щоб відновити працездатність накопичувача. Більшість цифрових пристроїв схильні до забруднення своїх носіїв, і щоб зберегти їх від серйозних пошкоджень, ми працюємо в чистій кімнаті.
Після усунення механічних пошкоджень, ми беремось за проблеми логічного характеру, використовуючи спеціальні утиліти, які оптимізовані під різні фалові системи і типи файлів. Наші спеціалісти часто працюють безпосередньо з пошкодженими даними для того, щоб переконатись в їх повному відновленню, особливо коли ці файли перезаписані або пошкодженні.
Сервісний центр RedSer Service пропоную ймовірність успішного виконання робіт по відновленню або ремонту більш, ніж на 85 процентів для більшості типів носіїв, а саме:
 • будь-які типи жорстких дисків;
 • масиви RAID;
 • карти пам’яті і будь-які носії, що виготовленні з використанням технології флеш;
 • твердотільні накопичувачі і гібридні диски;
 • віртуальні сервери;
 • прилади NAS s SAN;
 • окремі фали і бази даних;
 • CD-, DVD-диски, дискети.
і багато ін.
Навіть після того, як пристрій зазнав суттєвого впливу від вогню чи води, наші спеціалісти часто відновлюють придатні для використання файли, використовуючи безпечні процедури поводження з диском і удосконалені технології відновлення даних. Для запобігання випадкових пошкоджень Вам необхідно відключити Ваш пристрій відразу після виявлення ознак втрати даних. Не використовуйте програми, які призначені для відновлення даних в домашніх умовах, а ретельно вивчіть варіанти сервісних центрів по відновленню інформації.
Якщо Ви не можете отримати доступ до Ваших даних на цифровому носії, зверніться до наших експертів по відновленню інформації, щоб провести діагностику.