Greenliant починає відвантаження зразків високонадійних промислових SSD типорозміру M.2

Greenliant починає відвантаження зразків високонадійних промислових SSD типорозміру M.2

Компанія Greenliant повідомила про початок відвантаження ознайомлювальних зразків твердотільних накопичувачів ArmourDrive серій PX і EX, які відрізняються підвищеною надійністю і стійкістю до зовнішніх впливів. Greenliant починає відвантаження зразків високонадійних промислових SSD типорозміру M2 Накопичувачі PX гарантовано витримують 5000 циклів стирання-запису, тоді як накопичувачі EX від 60 тис. до 300 тис. циклів.

Вони розраховані на експлуатацію в діапазоні температур від -40 ° С — +85 ° С, при значних ударних навантаженнях і вібрації. Серія PX включає моделі об’ємом 64 ГБ — 512 ГБ. У них використовується флеш-пам’ять 3D TLC. Серія EX включає моделі об’ємом 4 ГБ — 320 ГБ. Ці SSD входять в програму довгострокової доступності. У них використовується флеш-пам’ять SLC NAND і технологія Greenliant EnduroSLC.

Накопичувачі PX і EX оснащені інтерфейсом SATA. На думку виробника, вони «ідеально підходять для вимогливих промислових, медичних, мережевих і транспортних додатків». До переваг SSD віднесено одностороннє розташування компонентів на друкованих платах, підтримка ECC і SMART. Серійні поставки компанія планує почати у вересні.