Представлена серія жорстких дисків HAT5300 для сховищ Synology

Представлена серія жорстких дисків HAT5300 для сховищ Synology

Одночасно зі стоечними мережевими сховищами загального призначення RackStation RS3621RPxs компанія Synology представила серію жорстких дисків цієї серії, призначених для використання в сховищах. Це накопичувачі типорозміру 3,5 дюйма, оснащені інтерфейсом SATA 6 Гбіт / с і належать до корпоративного класу. Вони випускаються обсягами 8, 12 і 16 ТБ.

Представлена ​​серія жорстких дисків HAT5300 для сховищ Synology

Виробник зазначає, що накопичувачі даної серії ретельно протестовані на предмет безпроблемного використання в складі сховищ Synology, що працюють під управлінням ОС DiskStation Manager (DSM). До їх переваг відноситься автоматичне оновлення прошивки через DSM.

Жорсткі диски даної серії забезпечують стабільну передачу даних зі швидкістю до 274 МБ / с (такий показник демонструє модель найбільшого обсягу). Більш того, оптимізація засобами DSM дозволяє отримати приріст на операціях послідовного читання в ресурсоємних багатокористувацьких середовищах до 23% в порівнянні з іншими дисками того ж класу. Диски HAT5300, розраховані на робочі навантаження до 550 ТБ в рік. Для них заявлена ​​середнє напрацювання на відмову 2,5 млн ч. Виробник надає п’ятирічну гарантію на нові накопичувачі.