Seagate Mach.2 Exos — унікальний подвійний жорсткий накопичувач зі швидкістю на рівні SSD

Seagate Mach.2 Exos - унікальний подвійний жорсткий накопичувач зі швидкістю на рівні SSD

Компанія Seagate нарешті додала на свій сайт незвичайний жорсткий накопичувач Mach.2 Exos 2X14 і розкрила його характеристики.

Накопичувачі Mach.2 спочатку з’явилися в асортименті компанії ще в 2019, але навіть зараз вони недоступні в роздробі і орієнтовані на ЦОД.

Seagate Mach.2 Exos 2X14 — унікальний подвійний жорсткий накопичувач зі швидкістю на рівні SSD

Унікальність Mach.2 Exos 2X14 полягає в конфігурації цього HDD, завдяки якій він є найшвидшим жорстким накопичувачом на ринку. Швидкість передачі даних тут становить до 524 МБ / с, що можна порівняти з бюджетних SSD з інтерфейсом SATA III.

Секрет пристрою в тому, що фактично це два жорсткі накопичувачи в одному. Усередині корпусу накопичувача знаходяться два незалежних комплекти магнытних пластин і блока магнытних головок. Навіть система бачить пристрій, як два окремих HDD об’ємом по 7 ТБ кожен. Та сама пікова швидкість досягається при одночасній роботі обох накопичувачів.

Швидкість обертання магнытних пластин тут стандартна — 7200 об / хв. Є 256 МБ кеш-пам’яті, а в якості інтерфейсу виступає SAS.

Про ціну ніяких даних немає. Seagate зазначає, що зараз такі накопичувачи досі є експериментальними, тому в роздріб доступні поки не будуть.