Заміна USB роз’єму на зовнішньому жорсткому диску

Заміна USB роз’єму на зовнішньому жорсткому диску

Зовнішній жорсткий диск призначений як для зберігання, так і для транспортування інформації. Зовнішні накопичувачі розміром 3,5 дюйма мають два зовнішні роз’єми – це USB роз’єм, який призначений для обміну даних, і роз’єм живлення, який живить зовнішній жорсткий диск. Ці накопичувачі зазвичай використовують ще як зовнішнє сховище інформації. Диски розміром 2,5 дюйма мають лише один USB роз’єм, через який одночасно здійснюється живлення накопичувача і обмін даних. Це пов’язано з тим, що диску меншого розміру для нормальної роботи потрібна значно менше потужність.
При транспортуванні диска дуже часто USB кабель залишають у роз’ємі, і внаслідок фізичного впливу USB роз’єм виривається зі свого посадкового місця. Інколи, не помітивши цього, диск підключають до ноутбука чи комп’ютера, а це призводить до несправності жорсткого диска. У випадках, коли на диску знаходиться важлива інформація, необхідно у подальшому виконати процедуру відновлення інформації з зовнішнього жорсткого диска. Особливо схильні до поломом роз’єми micro USB 3.0.
Дуже часто ремонтуються диски, на яких роз’єм вирваний разом з контактними площадками. Це ускладнює процедуру заміни роз’єму жорсткого диска, так як приходиться відновлювати струмопровідні доріжки.
Для того, щоб убезпечити себе від поломки роз’єму, необхідно притримуватись ряду простих правил експлуатації зовнішнього жорсткого диска. По-перше, при транспортуванні завжди необхідно від’єднувати кабель від пристрою. По-друге, використовувати лише штатний кабель підключення, який йде у комплекті з жорстким диском. І по-третє, виключити можливості падіння пристрою під час роботи, в цьому випадку можливий вихід із ладу самого накопичувача.
При виконанні цих простих запобіжних заходів можна уникнути цілого ряду неприємностей, які можуть привезти до збоїв у роботі пристрою і втрати важливої інформації. Наш сервісний центр надає послуги по ремонту, відновленню або заміні роз’ємів USB на зовнішніх жорстких дисках, планшетах і мобільних телефонах. На всі виконані роботи надається гарантія.